Dzisiejsza sesja miała posmak fashion. Dawno nie współpracowałem ze stylistką ale tym razem trafiłem na bardzo zaangażowaną w swoją pracę - Gosię Zabłotowicz, która przygotowała stylizacje oparte na 2 kolorach - zielonym i fioletowym - dwa przeciwstawne kolory.
Podczas realizacji sesji musieliśmy wykorzystać każdy skrawek niewielkich pokoi w Dali Aparthotel ale lampy reporterskie Quadralite sprostały zadaniu.
Modelka: Olga
Stylizacje: Gosia Zabłotowicz
Makijaż: Makeup by Anja

W niedawnej sesji, która miała miejsce w apartamencie Dali Aparthotel w Koszalinie, skupiliśmy się na wykorzystaniu dwóch kolorów - zieleni i fioletu. W ramach tego projektu uczestniczyła modelka Olga, stylistka Gosia Zabłotowicz oraz makijażystka Ania.
Kolor zielony, będący symbolem natury oraz jego przeciwieństwo - fioletowy - były głównymi motywami tej sesji. Przy użyciu miękkiego światła wpadającego przez okna apartamentu(w części zdjęć) stworzyliśmy harmonijną atmosferę, która podkreślała spokój i świeżość. Modelka Olga w różnych stylizacjach w odcieniach zieleni prezentowała się elegancko, emanując naturalną pewnością siebie.
W przeciwieństwie do zieleni, kolor fioletowy jest bardziej tajemniczy i intrygujący. Poprzez staranne doboru strojów i makijażu, stylistka Gosia Zabłotowicz pomogła nam wyrazić kreatywność i duch tego koloru. Modelka Olga, w pełni wykorzystując swoje umiejętności, wcielała się w różne postaci, prezentując wspaniałe odcienie fioletu.

Nasza sesja fotograficzna nie mogłaby powstać bez profesjonalnego zespołu. Makijażystka Ania, z jej niezwykłą umiejętnością podkreślania piękna modelki za pomocą kolorów, odegrała kluczową rolę w tym projekcie. Jej precyzyjne i zmysłowe makijaże dodawały wyrazistości i harmonii zarówno zieleni, jak i fioletowi.
Sesja fotograficzna, która miała miejsce w apartamencie Dali Aparthotel w Koszalinie, była hołdem dla kolorów zielonego i fioletowego. Wykorzystując profesjonalne techniki oświetleniowe, w tym lampę błyskową z czaszą i gridem, stworzyliśmy atmosferę, która doskonale podkreślała piękno i moc tych dwóch kolorów.
Olga, nasza profesjonalna modelka, w połączeniu z kreatywnością stylistki Gosia Zabłotowicz i umiejętnościami makijażystki Ani, stworzyły niezwykłe kompozycje, które za sprawą właściwego oświetlenia nabrały jeszcze większego wyrazu. Precyzyjne ustawienie lampy błyskowej z czaszą i gridem pozwoliło nam kontrolować kierunek i intensywność światła, dodając głębi i dynamiki naszym zdjęciom.
Mam nadzieję, że ta sesja zainspiruje innych do eksperymentowania z kolorami, światłem i technikami oświetleniowymi, odkrywając nowe możliwości w fotografii.


Back to Top