Wędrując wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku, natkniesz się na wiele uroczych miejsc, które wyróżniają się swoją wyjątkową atmosferą. Jednym z takich magicznych miejsc jest Mielenko - malutka miejscowość, która skradła serca wielu miłośników przyrody i spokoju.
Jego urokliwa plaża, niezwykłe spokojne otoczenie i klimat, który budzi nostalgiczne uczucia, sprawiają, że Mielenko jest prawdziwym klejnotem na wybrzeżu.
To właśnie tu miałem przyjemność fotografować Anastazję podczas kobiecej sesji nad morzem. Było to dla mnie wspaniałe pełne pozytywnej energii doświadczenie.
Zachód słońca w Mielenku był dla mnie jednym z najpiękniejszych momentów tej sesji. Udało mi się uchwycić wspaniałe zdjęcia, na których Anastazja prezentowała się niesamowicie. Była bardzo profesjonalna i chętnie współpracowała ze mną, co bardzo ułatwiło mi pracę.
Atmosfera była bardzo spokojna i relaksująca, co pozwoliło mi skupić się na robieniu zdjęć. Co prawda musieliśmy uważać na morskie fale ale w końcu machnąłem ręką i po chwili brodziłem po kostki w wodzie.
Zachody słońca w Mielenku są absolutnie spektakularne, rozpalając niebo różowymi, pomarańczowymi i purpurowymi odcieniami. Te barwy odbijające się w morzu tworzą obraz, który z pewnością pozostaje w pamięci na długo dlatego zdjęcia robią się same.
Jako ciekawostkę dodam, że na plaży, spotkałem również kilku innych fotografów, którzy również robili zdjęcia.
Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się z Anastazją na sesji zdjęciowej.
Back to Top