Co zrobić ze zdjęciami ze swojej sesji ?
Kiedy emocje po sesji już nieco opadną, warto zastanowić się nad tym, co zrobić z powstałymi podczas sesji zdjęciami. Oczywiście wszystko zależy również jaki rodzaj sesji masz za sobą. Zdjęcia z sesji biznesowej niekoniecznie musimy drukować.
Mimo to, uważam, że szkoda przechowywać je tylko w postaci katalogu w laptopie/telefonie, prezentuję więc poniżej moje pomysły.

1. Strona internetowa
Wprost idealne zastosowanie, jeśli prowadzisz stronę, Twoje profesjonalne zdjęcie umieszczone w którejś z zakładek strony pomoże skrócić dystans do klienta lub fana Twojej marki.
Zdjęcie na stronie może również wzmocnić przekaz jako profesjonalisty w swej dziedzinie.
A co, jeśli masz hobby, którym chciałbyś się pochwalić ?

2. Stopka mailowa
Wymiana maili z klientami potrafi być wizualnie nudna, a dodanie swojego zdjęcia uatrakcyjni nam korespondencję.
Dzięki takiej formie maila, rozmówca po drugiej stronie będzie mógł powiązać wiadomości z Twoim wizerunkiem, dzięki czemu będzie mógł Cię równocześnie zapamiętać.
Warto wspomnieć jednak, że nie we wszystkich firmach pracownicy wyrażają zgodę na taką formę maili.

3. Portale społecznościowe
Czym były by portale społecznościowe, gdyby nie nasze zdjęcia portretowe. Obserwując Facebooka czy Instagrama mam 3 wnioski.
Po pierwsze jakość zdjęć jest bardzo różna, od zdjęć bardzo niskiej jakości aż po portret wykonany profesjonalnie.
Po drugie na przestrzeni lat obserwuję stałe polepszenie ich jakości.
I po trzecie, wielu z użytkowników prawdopodobnie chciało by coś wstawić zamiast jakiejś grafiki lub obrazka, gdyby … mieli co wstawić.

4. Wydruk

W każdym wypadku wydruk zdjęć jest chyba najlepszym pomysłem na „ożywienie” ich. Istnieje wiele pomysłów i formatów wydruku, m.in. klasyczne odbitki, fotoobrazy, fotoboardy, album czy fotoksiążka. 
Nie zajmuję się co prawda samym wydrukiem, jednak jeśli potrzebujecie mojej pomocy w przygotowaniu zdjęć do druku, napiszcie do mnie.
Wyślij
Dziękuję i do usłyszenia.
Back to Top